Projektdeltagere 2017

Disse 73 husstande vil blive spurgt, om de vil være med i projektet:
(scroll ned og se din status i adresselisten under kortet)


Adresseliste

Du kan se projektdeltagernes status i adresselisten herunder
SORT
= Er ikke blevet spurgt endnu ELLER fuldmagt ikke modtaget endnu
GRØN
= Fuldmagt modtaget, alt i orden, du skal ikke gøre mere! 🙂
RØD = Ønsker ikke at deltage

 

Nøttrupvej:

Nr. 3
Inge og Charles D. Einshøj

Nr. 4
Heidi og Michael Rahbek

Nr. 5
Finn Hedegård Andersen

Nr. 6
Jesper Larsen

Nr. 7
Gitte og Jørgen B. Sørensen

Nr. 8
Niels Jørgen Jeppesen (udlejer)

Nr. 9
Harding V. Laursen

Nr. 10
Annelise og Niels R. Storgaard

Nr. 11
Steen og Lotte Kjær-Kristensen

Nr. 12
Lene og Ole Karlsen

Nr. 13
Kaffehuset Åstrup (sendte ikke en fuldmagt i 2016-puljen)

Nr. 14
Louise og Niels B. Andersen (ønskede ikke at deltage i 2016-puljen)

Nr. 15
Tina Kryger

Nr. 16
Gitte og Asger Munkholm

Nr. 17
Frederik Daugaard Sørensen

Nr. 19
Poul Erik og Anne Kirketerp Jensen

Nr. 20
Asger Munkholm (udlejer) (ønsker ikke at deltage)

Nr. 21
Jørgen Andersen

Nr. 22
Rasmus og Karina Hejgaard Søgaard

Nr. 23
Morten

Nr. 24
Allan Hein Taranger Henriksen


Holstdalsvej:

Nr. 3
Dennis H. Ørnfelt

Nr. 30
Hans C. K. Madsen

Nr. 32
Ib Gundelach (sendte ikke en fuldmagt i 2016-puljen)


Møllehave:

Nr. 2
Erik Busjæck

Nr. 4
Kaj B. og Agnes K. J. D. Sørensen

Nr. 6
Svend Peder Winther

Nr. 8
Svend Peder Winther (ubeboet)


Egelund:

Nr. 1
Max L. Jepsen (udlejer)

Nr. 2
Preben Bro Nielsen

Nr. 4
Maj-Britt Rosenkjær

Nr. 5
John Jeppesen

Nr. 6
?

Nr. 7
Jesper S.


Østermarksvej:

Nr. 1
Jan Christoffersen

Nr. 2
Troels Brandt

Nr. 3
?

Nr. 4
CF Maskinudlejning

Nr. 5
Jonna Holst Andersen

Nr. 6
Bent Hartvigsen

Nr. 7
Janni Svane Rasmussen

Nr. 8
Rene Simonsen

Nr. 9
Helle Fynbo Nielsen

Nr. 10
Kurt Jørgensen

Nr. 11
?

Nr. 12
Pernille Berthelsen

Nr. 13
Björn-Rasmus Richard

Nr. 14
Johnny Bisgaard (kommende ejer)

Nr. 15
Per Bloch

Nr. 16
Landbrug v/ Claus Rasmussen

Nr. 18
Henning Juhl Nielsen

Nr. 19
Jeanette Bojer

Nr. 20
Grethe Bay Rasmussen

Nr. 21
Petronica Pintilie

Nr. 23
Erik Carell

Nr. 24
Ann Rønn Sørensen

Nr. 25
?

Nr. 27
Levy Laursen

Nr. 28
?

Nr. 29
Jan Ranke Jørgensen

Nr. 30
Anny Juul

Nr. 31
Maj-Britt Møller

Nr. 32
Ann Kristina Munk Bentsen

Nr. 33
Karina Madsen

Nr. 34
Michele Tranholm Julsgaard Bech Weimar


Birkemosevej:

Nr. 7
Mads Damkier Mortensen (ønsker ikke at deltage)

Nr. 9
Bent Freddy Lindby

Nr. 10
Emmy Kirsten Hansen

Nr. 12
Bent Pedersen


Holgersdalvej:

Nr. 1
Kenneth K. Jensen og Lea M. K. Andersen

Nr. 2
Max L. Jepsen (udlejer)

Nr. 3
Marianne og Niels Buhl

Nr. 4
Sonja og Stig Henriksen