Projektdeltagere 2017

Disse 73 husstande vil blive spurgt, om de vil være med i projektet:
(scroll ned og se din status i adresselisten under kortet)


Adresseliste

Du kan se projektdeltagernes status i adresselisten herunder
SORT
= Overvejer ELLER fuldmagt ikke modtaget endnu
GRØN
= Fuldmagt modtaget, alt i orden, du skal ikke gøre mere! 🙂
RØD = Deltager ikke

 

Nøttrupvej:

Nr. 3
Inge og Charles D. Einshøj

Nr. 4
Heidi og Michael Rahbek

Nr. 5
Finn Hedegård Andersen

Nr. 6
Jesper Larsen

Nr. 7
Gitte og Jørgen B. Sørensen

Nr. 8
Niels Jørgen Jeppesen (udlejer)

Nr. 9
Harding V. Laursen

Nr. 10
Annelise og Niels R. Storgaard

Nr. 11
Steen og Lotte Kjær-Kristensen

Nr. 12
Lene og Ole Karlsen

Nr. 13
Kaffehuset Åstrup (sendte ikke en fuldmagt i 2016-puljen)

Nr. 14
Louise og Niels B. Andersen (ønskede ikke at deltage i 2016-puljen)

Nr. 15
Tina Kryger

Nr. 16
Gitte og Asger Munkholm

Nr. 17
Frederik Daugaard Sørensen & Camilla Mørck Jørgensen

Nr. 19
Poul Erik Jeppesen (ønsker ikke at deltage)

Nr. 20
Asger Munkholm (udlejer) (ønsker ikke at deltage)

Nr. 21
Jørgen Andersen

Nr. 22
Rasmus og Karina Hejgaard Søgaard

Nr. 23
Gunnar Stougaard Mortensen (ønsker ikke at deltage)

Nr. 24
Allan Hein Taranger Henriksen


Holstdalsvej:

Nr. 3
Dennis Hukjær Ørnfelt

Nr. 30
Hans Carl Kørup Madsen

Nr. 32
Ib Laurits Gundelach (sendte ikke en fuldmagt i 2016-puljen)


Møllehave:

Nr. 2
Erik Busjæck

Nr. 4
Kaj Bøgely Sørensen og Agnes K. J. D. Sørensen

Nr. 6
Svend Peder Hauge Winther

Nr. 8
Svend Peder Hauge Winther (ubeboet – bliver ikke beboet)


Egelund:

Nr. 1
Max Lundgaard Jepsen (udlejer)

Nr. 2
Preben Bro Nielsen

Nr. 4
Maj-Britt Rosenkjær og Ole Lau

Nr. 5
John Jeppesen

Nr. 6
Bjørn Hagedorn Ormsby-Bierman (ubeboet – bliver ikke beboet)

Nr. 7
Jesper Schultz


Østermarksvej:

Nr. 1
Jan Kristiansen

Nr. 2
Troels Vinther Brandt og Helle Vinther Brandt

Nr. 3
Arthur Sinding Nielsen

Nr. 4
Jeanette Storm Frøstrup

Nr. 5
Jonna og Poul Andersen

Nr. 6
Bent Hartvigsen (ønsker ikke at deltage)

Nr. 7
Michael og Janni Svane Rasmussen

Nr. 8
Rene Simonsen

Nr. 9
Helle Fynbo

Nr. 10
Kurt Jørgensen

Nr. 11
Brian Tronier (udlejer)

Nr. 12
Flemming Sørensen og Pernille Plambeck Berthelsen

Nr. 13
Björn-Rasmus Richard

Nr. 14
BJ Landbrug APS – Johnny Bisgaard (kommende ejer)

Nr. 15
Per Bloch

Nr. 16
Claus Rasmussen

Nr. 18
Randi Karmark Nielsen og Henning Juhl Nielsen

Nr. 19
Sarah Bjerremand Sørensen (udlejer)

Nr. 20
Jørgen Rasmussen (ønsker ikke at deltage)

Nr. 21
Brian Tronier (udlejer)

Nr. 23
Erik Carell

Nr. 24
Jørgen Rasmussen (ønsker ikke at deltage)

Nr. 25
Kim Juhl Pedersen (ubeboet – bliver ikke beboet)

Nr. 27
Levy Laursen og Sara Ærenlund Laursen

Nr. 28
Jan Chris Hampenberg Nielsen

Nr. 29
Jan Jørgensen

Nr. 30
Tommy Anton Lassen

Nr. 31
Steen Erbou

Nr. 32
Mikkel Bentsen

Nr. 33
Michael Bøeg-Jensen og Karina Hjortholm Madsen

Nr. 34
Søren Weimar og Michele Tranholm Julsgaard Bech Weimar


Birkemosevej:

Nr. 7
Mads Damkier Mortensen (ønsker ikke at deltage)

Nr. 9
Bent Freddy Lindby

Nr. 10
Emmy og Flemming Hansen

Nr. 12
Bent Pedersen


Holgersdalvej:

Nr. 1
Kenneth K. Jensen og Lea M. K. Andersen

Nr. 2
Max Lundgaard Jepsen (udlejer)

Nr. 3
Marianne og Niels Buhl

Nr. 4
Sonja og Stig Henriksen